3. bridge railway connection auction will be held this year

 1. the tender for the bridge railway connection will be held this year: TCDD Deputy General Manager Murtazaoğlu: ih 3. a railway connection to the bridge is planned. Until the end of this year, the construction of a section of the construction tender project continues. We are trying to get out before the end of the year. Yıl
  9 organized by UniCredit Group. Speaking at the Turkey Murtazaoğlu Infrastructure Finance Meeting, all of the capital with three subsidiaries belonging to the railways as well as domestic and foreign partnership is also three, said that four of its subsidiaries. Murtazaoğlu emphasized that train operation is economical, safe and fast, and that cleaner energy is used here and costs other than operating costs are very low.
  M 2015 BILLION LIRA INVESTMENT IN 8,8 “
  Turkeydeki yolcu ve yük sayısının yılda 46 milyon kişi ve 25 milyon ton yük olduğunu aktaran Murtazaoğlu, sözlerine şöyle devam etti: "Almanya, İtalya ve İspanyaeither we look at passengers and cargo in Europenın çok gerisinde olduğumuzu açıkça görüyoruz. Türkiye12 kilometer rail road to a thousand square kilometers, Spainda 34 kilometre, Romanya45 mile falls on the railroad. Our railway transport infrastructure must be developed. Railways continue to work hard to carry out the task given by the central authority. Therefore, investments in railways are increasing every year. While the investment in the total sector is 2003 billion pounds in 1,1, 2015 will be a billion pounds in 8,8. Toplam
  UM THE PERCENTAGE OF ANKARA-ESKİŞEHİR TRAVELSİ YHT İLE YAPILIYOR"
  İsmail Murtazaoğlu, Türkiye
  stated that the railway infrastructure in need of development is in need of improvement. Murtazaoğlu reminded that they realized the first High Speed ​​Train Line (YHT) between Ankara and Eskişehir.nın banliyösü olmuş durumda. Daha önce bu hatlar arasındaki seyahatin yüzde 8i performed with the train, this rate after high-speed train 72ye yükseldi. Ankara-Konya hattında ise doğrudan demiryolu bağlantısı yoktu. Ancak şimdi seyahatin yüzde 66is performed with YHT. Ankara-Istanbul line is in Pendike kadar hizmet veriyor. İnşallah MarmarayIstanbul with the completion ofun tamamına hizmet verebilir hale geldiğimizde göreceğiz ki, Ankara-İstanbul yolcu trafiğinin önemli kısmını demir yolları alacaktır. 3. köprüye de bir demir yolu bağlantısı planlanıyor. Bu yılın sonuna kadar bir kesiminin yapım ihalesi projelendirmesi devam ediyor. Yılsonundan önce ilanına çıkmaya çalışıyoruz."
  İHALE AŞAMASINDAKİ HAT BİN 520 KM
  Murtazaoğlu, bin 213 kilometre yüksek hızlı tren hattının işletme altında bulunduğunu belirterek, yapım ve ihale aşamasındaki hatların uzunluğunun ise bin 520 kilometre olduğunu dile getirdi. Ankara-Sivas hattının tamamının yapım aşamasında olduğunu belirten Murtazaoğlu; "Ankara-Kırıkkale arasında yaklaşık 40-50 kilometre için bir tane ihalemiz neticelenmek üzere. 150 kilometrelik kısmın alt yapısı tamamlandı. Hattın tamamı 405 kilometre… Kalan kısımlardaki alt yapı ilerlemeleri yüzde 70 mertebelerinde. Yılsonundan önce Ankara-Sivas için bir üst yapı ihalesine çıkmak için hazırlıklarımız sürüyor. Ankara-İzmir YHT projesinin ise alt yapı inşaatı devam ediyor" ifadelerini kullandı.YHT hatlarının dışında bir de hızlı tren hatları bulunduğunu aktaran Murtazaoğlu, şu anda yapım ve ihale aşamasında yaklaşık bin kilometre, proje aşamasında ise 12 bin kilometre hat bulunduğunu söyledi. Murtazaoğlu, bir Kuzey-Güney hattı, bir Güney bağlantısı ve bir Batı ile Orta Anadolu bağlantısının, yük ve yolcu taşımacılığında esas olmak üzere 2023 hedefleri çerçevesinde gerçekleşeceğini kaydetti.
  "TÜRKİYE BİR YÜK KORİDORUNUN ORTASINDA BULUNUYOR"
  İsmail Murtazaoğlu, YHT ve hızlı tren hatları tamamlandığında Türkiye nüfusunun yüzde 52
  stating that they will have the opportunity to travel with them; “We need to improve our current lines. For about 80 there were roads that had never been renewed. We've done some renovation. Thus, our commercial speed began to rise. Böylece Bursa Yenisehir Hotelsde hem ikmal ihalesine, hem de bağlantı kısmı projesinin ihalesine bu yıl çıkabileceklerini vurgulayan Murtazaoğlu, Kayseri-Antalya demir yolu alt yapı inşaatlarının da proje çalışmalarının devam ettiğini, 2017 yılının ikinci yarısında tamamlanmasını öngördüklerini ifade etti. Murtazaoğlu, TürkiyeUnderlining the fact that it is located in the middle of a kazanç freight corridor tamam, if it completes its infrastructural investments, it can achieve a very serious profit.
  53 PERCENTLÜK KISMI TÜRKİYEPRODUCTION
  Murtazaoğlu stated that there are currently 12 sets in YHT operations and added: sözler We use all kinds of measurements of our lines at periodic intervals to ensure their safety. In 2016, six very high-speed train sets will be purchased. One was taken. 185 kilometers of the Konya section of the geometric status, 300 speed and geometry can make the velocity. We are currently going with 250 kilometers / hour; but at higher speeds after we have already provided our vehicles, 300 km / he kadar hızla gidebiliriz. Toplamda 106 tane yüksek hızlı tren seti satın alacağız. Bunları yerlilik ve öğrenme tabanlı teknolojiyle satın alacağız. Bunların yüzde 53Part of a luxury in Turkeyde üretilecek. Bunu bize satan firma içeriden kendine ortaklar bulacak ve bir şekilde Türkiyewill also produce. We will also contribute to the industry of our country. Ül
  700 METALLIC INTO THE TUNNEL
  High-speed train according to the project 3üncü KöprüAfter the European Sidenda 700 metrelik bir tünele girecek. Çevre yolundan farklı olarak kendi rotasında devam edecek olan hızlı tren, 3third airportna uğrayacak. Ardından da Odayeri civarında makasla ayrılıp, Başakşehire (Kayabaşı) turning Halkalıya gidecek.Yeni Demiryolu, HalkalıIn addition, the suburban lines will be connected to the ongoing Marmaray Project. Halkalı-Kapıkule YHT Project will be integrated with the new train line, can be used in passenger and freight transport.


conversation

Be the first to comment

Comments