Light rail production Durmazlar and Siemens cooperation

Light rail production Durmazlar and Siemens cooperation: Information… Berlin, where we went to the world's largest rail systems fair.de Bursa Büyükşehir Belediye Başkanı Recep Altepe verdi:
"Bursaray
We need 60 new wagons and we are going out to tender for this. 18 wagons are required for the tram. "
The address also showed:
“Silkworm produced in this city is roaming the tram on the streets of Bursa. Very soon Bursarayda da Bursa üretimi vagonlar çalışacak."
Bu sözlerle...
Durmazlar Makine
Silkwormnden sonra hafif raylı sistem kategorisinde kent içi yolcu taşımacılığı için ürettiği Green City, yani Yeşil Şehir adlı aracı işaret etti.
Yeni aracı...
Bursa
from thousands of miles away, Berlindeki fuarda dün gördük. Fatma Durmaz Yılbirlik ve Sinan Durmaz aracı gezdirdiler, firma yöneticileri de teknik bilgiler verdiler.
Bir kere...
Konfor olarak mevcut vagonlardan aşağı kalır yanı olmadığı gibi daha rahat yolculuk imkanı sağlıyor. Yolcular açısından aracın kullanımı da teknik anlamda kolaylıklar getiriyor.
İşte...
Bu inceleme sırasında şunu merak ettik:
"Bursaray
Is Siemens, the largest wagon manufacturer and the founder of the company, against the entry of another vehicle into the system? "
Prior to…
"Bursaraydaki tüm vagonlar Siemens değil. Sonraki ihaleyi başka bir üretici firma kazanmıştı" anımsatması yaptılar ve Green Citythey gave the following information:
“Siemens has withdrawn from light rail vehicle production. it no longer produces light rail cars. ”
Then they said:
“Siemens has decided to enter the next light rail tenders with our vehicle. So Siemensin vagonlarını Bursawe will produce too. "
Is there any good news?

Source: Ahmet Emin YILMAZ

Armin

sohbet

    Be the first to comment

    Comments